NĚCO MÁLO O NÁS

Ozdobeno od Haničky tvoří dvě Haničky - maminka a dcera. V průběhu let jsme se při zaměstnání zabývaly velkým množstvím koníčků jako je šití, pletení, výroba svíček, malování obrazů, tvorba šperků, dekorování domova a spoustou dalších různých kreativních aktivit. I když jsme obě měly poměrně krásná zaměstnání (jedna jako zahradnice a druhá jako grafik) stále to nebylo "to ono" :)

Po letech poletování mezi prací a koníčky jsme konečně posbíraly zbytky odvahy a rozhodly jsme se splnit si sen. A to otevřením vlastního obchodu s dekoracemi a zdobením a udělat si z koníčků plnohodnotné zaměstnání.

S heslem "zázraky na počkání a nemožné do tří dnů" Vám chceme poskytnout ty nejlepší služby. Nejdůležitější jsou pro nás naši klienti, kterým chceme pomoci dosáhnout toho nejkrásnějšího dne "D" ať už se jedná o svatbu nebo oslavu narozenin, nebo jen pomoci si vytvořit něco krásného domů. Proto se nebojte na cokoli zeptat nebo se poradit. Domluvit se s námi dá na všem, ať už se jedná o dekorace a výzdoby, nebo jen nákup materiálů a dobrou radu.

V našem obchůdku najdete nejenom zboží pro výzdobu svateb a různých akcí, ale i různé ruční výrobky od místních tvůrců, potřeby pro domácí tvoření, jako jsou korálky, bižuterní komponenty, minerály, kamínky ať už skleněné nebo plastové, vosky a knoty na svíčky, mýdlové směsi, silice a aromata, základy na věnce a mnoho mnoho dalšího :)