ZAVÍRÁME 31. 3. 2023

nyní probíhá výprodej se slevou 25% na celý sortiment obchůdku

SVATEBNÍ VÝZDOBA NA MÍRU

Ručně pro Vás vyrobíme veškeré svatební dekorace, ať už se jedná o výzdobu auta, svatební spony, vývazky, korsáže nebo jiné svatební dekorace.

PRODEJ MATERIÁLŮPRO VÝZDOBU

Chcete si svatbu nebo oslavu vyzdobit sami? V naší prodejně nabízíme mnoho různých materiálů od organzy po skleněné kamínky.

RUČNÍ TVORBA A DEKORACE

Nabízíme i materiály pro ruční tvorbu a dekoraci domova. Naleznete zde základy na věnečky či lapače snů, korálky a další věci pro šikovné ruce :)

PRODEJ DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ

Kromě materiálů pro výzdobu můžete v našem kamenném obchodě zakoupit i různé drobné dárky, přírodní mýdla, obrazy a sošky.


Ozdobeno od Haničky tvoří dvě Haničky - maminka a dcera. V průběhu let jsme se při zaměstnání zabývaly velkým množstvím koníčků jako je šití, pletení, výroba svíček, malování obrazů, tvorba šperků, dekorování domova a spoustou dalších různých kreativních aktivit. I když jsme obě měly poměrně krásná zaměstnání (jedna jako zahradnice a druhá jako grafik) stále to nebylo "to ono" :)

Po letech poletování mezi prací a koníčky jsme konečně posbíraly zbytky odvahy a rozhodly jsme se splnit si sen. A to otevřením vlastního obchodu s dekoracemi a zdobením a udělat si z koníčků plnohodnotné zaměstnání.

Ruční výroba dekorací na svatby a narozeniny

Ručně pro Vás vyrobíme jakékoli dekorace na svatby či narozeniny. Můžete si u nás objednat svatební oznámení, razítka, laserované nápisy, odznaky, zápichy do dortů z bukové překližky, lapače snů, svatební spony či čelenky do vlasů, ručně vyráběné korálkované a drátkované náušnice, náramky a náhrdelníky, ručně vyráběné a originální vývazky pro hosty či korsáže pro svědky a ženicha, házecí kytice z umělého kvítí, dekorace a svatební mašle na auta, dekorace na židle a stoly, dřevěné dárkové krabičky a mnoho dalšího. Fantazii se meze nekladou :) Vše si můžete vyzvednout na naší prodejně, nebo vám výrobky zašleme poštou či zásilkovnou.

Jak to vlastně probíhá?

Nejdříve začneme konzultací, která může probíhat jak osobně na naší prodejně nebo přes e-mail či messenger na facebooku, kde nám sdělíte jaké dekorace by jste si přáli. Probereme spolu Vaši představu a přání a možnosti realizace. Domluvíme se také na termínu dodání, který Vám bude vyhovovat. Poté pro Vás připravíme cenovou kalkulaci i s případnými vzorky materiálů. Cenovou kalkulaci vždy připravujeme na míru našim klientům podle jejich možností a přání (cenová kalkulace není konečná čátka - ta se může mírně lišit v návaznosti na použitý materiál). Při větším objemu dekorací (například dekorace na auto, házecí kytice, vývazky a korsáže) se vždy skládá záloha na potřebný materiál. Jakmile budou všechny dekorace hotové, ozveme se Vám a domluvíme se na jejich předání.

Pokud máte jakékoli dotazy, nebojte se nás zeptat :) Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. 


Kde nás najdete

Ozdobeno od Haničky

28. Října 664/2, Zábřeh, 78901

+420 773 295 802

info@ozdobeno.cz