Naše služby

SVATEBNÍ VÝZDOBA NA MÍRU

Ručně pro Vás vyrobíme veškeré svatební dekorace, ať už se jedná o výzdobu auta, svatební spony, vývazky, korsáže nebo jiné svatební dekorace.

PRODEJ MATERIÁLŮPRO VÝZDOBU

Chcete si svatbu nebo oslavu vyzdobit sami? V naší prodejně nabízíme mnoho různých materiálů od organzy po skleněné kamínky.

RUČNÍ TVORBA A DEKORACE

Nabízíme i materiály pro ruční tvorbu a dekoraci domova. Naleznete zde základy na věnečky či lapače snů, korálky a další věci pro šikovné ruce :)

PRODEJ DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ

Kromě materiálů pro výzdobu můžete v našem kamenném obchodě zakoupit i různé drobné dárky, přírodní mýdla, obrazy a sošky.


Ozdobeno od Haničky tvoří dvě Haničky - maminka a dcera. V průběhu let jsme se při zaměstnání zabývaly velkým množstvím koníčků jako je šití, pletení, výroba svíček, malování obrazů, tvorba šperků, dekorování domova a spoustou dalších různých kreativních aktivit. I když jsme obě měly poměrně krásná zaměstnání (jedna jako zahradnice a druhá jako grafik) stále to nebylo "to ono" :)

Po letech poletování mezi prací a koníčky jsme konečně posbíraly zbytky odvahy a rozhodly jsme se splnit si sen. A to otevřením vlastního obchodu s dekoracemi a zdobením a udělat si z koníčků plnohodnotné zaměstnání.

Ruční výroba dekorací na svatby a narozeniny

Ručně pro Vás vyrobíme jakékoli dekorace na svatby či narozeniny. Můžete si u nás objednat svatební oznámení, razítka, laserované nápisy, odznaky, zápichy do dortů z bukové překližky, lapače snů, svatební spony či čelenky do vlasů, ručně vyráběné korálkované a drátkované náušnice, náramky a náhrdelníky, ručně vyráběné a originální vývazky pro hosty či korsáže pro svědky a ženicha, házecí kytice z umělého kvítí, dekorace a svatební mašle na auta, dekorace na židle a stoly, dřevěné dárkové krabičky a mnoho dalšího. Fantazii se meze nekladou :) Vše si můžete vyzvednout na naší prodejně, nebo vám výrobky zašleme poštou či zásilkovnou.

 2 - Číslice "7" - Nápověda: "Napij se."

Jak to vlastně probíhá?

Nejdříve začneme konzultací, která může probíhat jak osobně na naší prodejně nebo přes e-mail či messenger na facebooku, kde nám sdělíte jaké dekorace by jste si přáli. Probereme spolu Vaši představu a přání a možnosti realizace. Domluvíme se také na termínu dodání, který Vám bude vyhovovat. Poté pro Vás připravíme cenovou kalkulaci i s případnými vzorky materiálů. Cenovou kalkulaci vždy připravujeme na míru našim klientům podle jejich možností a přání (cenová kalkulace není konečná čátka - ta se může mírně lišit v návaznosti na použitý materiál). Při větším objemu dekorací (například dekorace na auto, házecí kytice, vývazky a korsáže) se vždy skládá záloha na potřebný materiál. Jakmile budou všechny dekorace hotové, ozveme se Vám a domluvíme se na jejich předání.

Pokud máte jakékoli dotazy, nebojte se nás zeptat :) Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. 


Kde nás najdete

Ozdobeno od Haničky

28. Října 664/2, Zábřeh, 78901

+420 773 295 802

info@ozdobeno.cz