Kouzelný kotlík šumivá koupelová bomba

Spojily jsme opět síly s @lustco a vyrobily pro vás tento úžasný pěnivý kotlík s naprosto perfektní vůní levandule a heřmánku. Kotlík vám vykouzlí koupel plnou luxusu s jemnými mydlinkami bez sulfátů. Hroznový olej dodá vaší pokožce hebkost a vůně vám pomůže uvolnit se a relaxovat po náročném dni. Navíc po jeho použití vám kotlík zůstává jako dekorace a ještě k tomu na něm najdete náramek ze záhnědy, obsidiánu, měsíčního kamene nebo tygřího oka (ty budou vybírány náhodně :)) A dalsi malé překvapení je magický magnet svítící ve tmě.

Ve vaně kotlík ponořte a rychle zase vytáhněte nad hladinu. Pěnový lektvar se pomalu začne valit ven a šumět. Opakujte, dokud kotlík nebude prázdný.

Každý kotlík je:

  • bez sulfátů
  • bez parabenů
  • blyštivý s přírodními slídami

Změkčuje vodu díky jedlé sodě. Neobarví vanu ani pokožku. Složky s hydratačními účinky.

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Parfum, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Vitis Vinifera Seed Oil, Polysorbate 80, C.I.77266, Synthetic Fluorphlogopite, C.I.42090, C.I.45100, Alpha-iso-Methylionone, Linalool

Hmotnost: 140 g

Malé prasklinky nemají vliv na funkci.

Každá šarže se může mírně lišit v sytosti barev.

Při podráždění pokožky, přestaňte okamžitě používat.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Není určeno pro děti do 3 let.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

265,00 Kč