Náramek Tyrkys, Amazonit, Fluorit, Jaspis

Pružný náramek z 3 mm korálků tyrkysu a amazonitu, doplněný 6 mm korálky jaspisu obrázkového a 8 mm korálky fluoritu.

Tyrkys je ochranný, silný podpůrný kámen, který přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství. 

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti.

Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. 

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí. 

259,00 Kč